Privaatsuspoliitika

Käesoleva privaatsuspoliitika tingimused kehtivad Atler Digital OÜ (edaspidi Atler Digital) kodulehel (www.atler.ee). Privaatsuspoliitika põhimõtted käsitlevad klientide isikuandmete kogumist, kasutamist, avaldamist, edastamist ja talletamist (edaspidi koos nimetatud „töötlemine“). Isikuandmeid töödeldakse vaid kooskõlas õigusaktides kehtestatud nõuetega ning rakendades kõiki ettevaatusabinõusid isikuandmete kaitsmiseks. Veebilehe kasutamisega kinnitab klient oma nõustumist käesoleva privaatsuspoliitikaga.

Milliseid isikuandmeid töödeldakse

Ees- ja perekonnanimi

Telefoninumber

E-posti aadress

Klienditoe andmed

Mis eesmärgil isikuandmeid töödeldakse

Isikuandmeid kasutatakse kliendi pakkumiste edastamiseks, tellimuste haldamiseks ja teenuste teostamiseks.

Ostuajaloo andmeid (ostu kuupäev, kaup, kogus, kliendi andmed) kasutatakse tellitud teenuste ülevaate koostamiseks ning kliendieelistuste analüüsimiseks.

Isikuandmeid nagu e-post, telefoni nr, kliendi nimi, töödeldakse selleks, et lahendada teenuste osutamisega seonduvaid küsimusi (klienditugi).

Õiguslik alus

Isikuandmete töötlemine toimub kliendiga sõlmitud lepingu täitmise eesmärgil.

Isikuandmete töötlemine toimub juriidilise kohustuse täitmiseks (nt raamatupidamine ja tarbijavaidluste lahendamine).

Andmetöötlus toimub kliendi nõusolekul järgmiste tegevuste täitmiseks: turundussõnumite edastamiseks.

Vastuvõtjad, kellele isikuandmed edastatakse

Isikuandmed edastatakse kodulehe klienditoele tellimuste ja tellitud teenuste haldamiseks ja kliendiprobleemide lahendamiseks.

Isikuandmeid võidakse edastada infotehnoloogia teenuste pakkujatele, kui see on vajalik kodulehe funktsionaalsuse või andmemajutuse tagamiseks.

Säilitamine

Kui kodulehelt on tellitud teenus või edastatud pakkumine, siis säilitatakse tellimuste ja pakkumiste ajalugu kolm aastat.

Raamatupidamise jaoks vajalikud isikuandmed säilitatakse seitse aastat.

Otseturustusteated

Veebipood saadab uudiskirju ja pakkumisi ostja e-posti aadressile ainult siis, kui ostja on avaldanud soovi neid saada, sisestades veebisaidile oma e-posti aadressi ja näidates üles soovi saada otsepostitust.

Kui klient ei soovi saada otseturustusteateid, siis tuleb valida e-kirja jaluses vastav viide või võtta ühendust klienditoega.

Küpsiste kasutamine

Veebileht kasutab küpsiste tehnoloogiat, et koguda teavet veebisaidi kasutamise kohta ja eristada kasutajaid, et tagada veebisaidi mugavam kasutamine. Seda veebilehte kasutades nõustute küpsiste kasutamisega.

Küpsis on väike tekstifail, mille saadab teie brauser ja mille veebiserver salvestab teie seadme kõvakettale.

Küpsiseid kasutatakse selleks, et pakkuda teile isikupärasemat kasutuskogemust ja mugavamat veebilehe sirvimist. Küpsised võimaldavad meil koguda andmeid ja statistikat, et pakkuda teile asjakohast sisu ja salvestada teie külastuste ajalugu.

Kasutame järgmisi küpsiseid:

– seansiküpsised, mis kustutatakse automaatselt pärast iga külastust

– Püsiküpsised, mis jäävad alles pärast korduvat külastust

– Kasutajate statistika ja analüüs

– Kolmandate osapoolte küpsised, mida kasutavad meie veebisaidiga lingitud veebilehed (nt Google Analytics, Facebook, Smaily). Me ei kontrolli neid küpsiseid, nii et palun lugege nende küpsisepoliitika kohta nende veebilehtedelt.