WordPressi kodulehe hooldus ja tugi

Miks on wordpressi kodulehe hooldus ja tugi olulised?

Kodulehed ei ole enam ammu staatilised ja on pidevas arengus ja muutmises. Ilma jooksva hoolduse ja toeta wordpressi lehekülg muutub aegudes turvaauke täis lihtsaks rünnaku objektiks. Mitte hooldatud wordpressi kodulehel:

  • Suureneb turvaaukude oht
  • Väheneb pistik-programmide ühilduvus ja töökindlus
  • Halveneb kasutajakogemus lehel

Worpressi 2021 statistikast selgub, et vaid 46,9% wordpressil baasil tehtud veebilehtedest kasutab kõige uuemat wordpressi versiooni ja värskeimat php versiooni kasutab vaid 44,5%. https://wordpress.org/about/stats/. Häkitud wordpressi baasil veebilehtedest 61% olid lehed mida ei olnud uuendatud. 52% neist häkkimis juhtudest toimusid tänu vananenud pistik-programmidele. Just see on peamine põhjus miks wordpressi koduleht vajab järjepidevat hooldust.

Ilma korrapärase hoolduseta, võivad Teie kodulehel tekkida vead nii disainis kui funktsionaalsuses, nende tulemusena võib langeda kodulehe laadimiskiirus ja see võib sattuda pahatahtliku rünnaku ohvriks. Lisaks toob see kaasa kasutajakogemuse languse ja Teie veebileht võib sattuda otsingumootorite musta nimekirja kui ebaturvaline ja mitte usaldusväärne. Häkkimise korral võib lehekülje blokeerida ka veebimajutuse pakkuja. Selliste juhtumite vältimiseks peab Teie koduleht olema regulaarselt hooldatud, või veelgi parem – usaldage oma kodulehe hooldus ja turvalisus professionaalide kätte ning keskenduge enda äri põhitegevustele.

Ilma regulaarse hoolduseta ei saa koduleht kasutada uusi pistik-programmide ja teemade funktsionaalsusi ja parendatud jõudlust. Kasutamata jäävad ka uuendustega tulevad veaparandused mida arendajad regulaarselt välja annavad.

Meie tagame, et koduleht on turvaline ja uuendatud ajakohaselt. Igal nädalal värskendame Teie pistikprogramme, teemasid ja wordpressi, loome kodulehe varukoopiaid mida hoiustame turvaliselt pilves, teostame turvakontrolle ja palju muud. Seda kõike tehakse enamasti väljaspool tööaega, et tagada kodulehe külastajatele minimaalne häiritus. Meie hooldusteenused aitavad teid kaitsta pahatahtlike küberrünnakute eest, Jälgime pidevalt, et koduleht oleks töökorras ja varukoopiad tagavad, et teil on võimalik kiiresti taastuda mis tahes katkestusest. Hooldus ja tugipakettide loendi leiate all pool. Meie WordPressi hoolduspaketid algavad hinnaga 29 eurost kvartalis.

Mida kujutab endast wordpressi kodulehe hooldus ja tugi teenus?

Koduleht vajab õiget hooldust ja täiustamist, et oleks tagatud pikaajaline tõrgeteta toimimine. Teenust kasutades saate kindluse, et:

  • Teie wordpress, teema ja pistik-programmid on pidevalt uuendatud.
  • Koduleht on 24/7 monitoritud ja turvatud mitme tasandilaselt.
  • Kodulehe tagavara koopiad on turvaliselt pilves
  • Probleemide korral on alati olemas abistav klienditugi
  • Tagatud on kodulehe taastamine rünnaku korral

Tunned huvi ka otsingumootoritele optimeerimise vastu?

Kas ikka vajan WordPressi hooldus teenust?

Absoluutselt! Ehkki te ei pruugi asju lisada ega muuta, ei tähenda see, et Teie koduleht oleks staatiline. Teemad ja pistikprogrammid, millega veebileht kujundati ja täiustati, on loonud keegi teine, mis tähendab, et annate neile pistik-programmidele juurdepääsu kõige ajakohasematele ja turvalisematele valikutele. Arendajad avaldavad sageli turvaparandused ja -värskendused leitud probleemide parandamiseks ning uute vigade või ohtude kõrvaldamiseks.

WordPressi kodulehe hooldus paketid

Kuutasu aastasel arveldusperioodil

WordPressi Hooldus Lite

Säästad 40€ aastas

49€
39€
/ kvartalis

WordPressi, teema ja pistik-programmide uuendused kord kvartalis

Tagavara koopia kord kvartalis

24/7 saadavuse monitooring

Reageerimisaeg 24h jooksul

Sisaldab: Väiksemaid css, javascript ja php parandusi, mis tekkinud uuenduste käigus. WordPressi failide ja andmebaasi koopiat. Koopiast taastamist.

Ei sisalda: Suurematest versiooni uuendustest tekkinud vigade parandusi.

WordPressi Hooldus

Säästad 90€ aastas

39€
29€
/ kuus

WordPressi, teema ja pistik-programmide uuendused kord kuus

Tagavara koopia kord kuus

24/7 veebilehe saadavuse monitooring

Reageerimisaeg 24h jooksul

Sisaldab: Väiksemaid css, javascript ja php parandusi, mis tekkinud uuenduste käigus. WordPressi failide ja andmebaasi koopiat. Koopiast taastamist.

Ei sisalda: Suurematest versiooni uuendustest tekkinud vigade parandusi.

WordPressi Tugi

Säästad 120€ aastas

89€
69€
/ kuus

Klienditugi - Telefoni, e-maili või chati teel. Kõik võimalike wordpressi puudutavate küsimuste või probleemide korral. Küsimustele vastame esimesel võimalusel vastavalt klienditoe tööajale.

Kuni 2h kliendituge, arendus-, parandus- või sisutöid kuus

WordPressi Hooldus Täispakett

Säästad 288€ aastas

142€
118€
/ kuus

Kõik mis Hooldus paketis

Kõik mis Tugi paketis

Lisaks 1h kliendituge, arendus-, parandus- või sisutöid kuus

Tagavara koopia kord nädalas

Kokkuvõttev statistikaaruanne koos parandus soovitustega (kord kuus).